Slovenská Republika » O NÁS » Stallergenes Greer, globálna sila v boji proti alergiám

Stallergenes Greer, globálna sila v boji proti alergiám

V roku 2015 sa firma Stallergenes spojila s Greer Laboratories, aby vytvorila globálnu biofarmaceutickú spoločnosť. Spoločnosť naďalej funguje ako STALLERGENES GREER a ako jediná spoločnosť na alergénovú imunoterapiu (AIT) ponúka kompletné portfólio subkutánnej a sublingválnej terapie vrátane tabliet.

Spoločnosť STALLERGENES GREER, ktorá vychádza z hlbokej znalosti alergických ochorení a jedinečných skúseností v oblasti alergénovej imunoterapie za viac než 50 rokov, ponúka komplexný prístup k zlepšeniu kvality života alergikov. Spoločnosť STALLERGENES GREER preto ponúka širokú škálu produktov, od diagnostiky k prípravkom pre alergénovú imunoterapiu, ktorá je jedinou liečbou alergie pôsobiacou priamo na imunitný systém.

STALLERGENES GREER je hlavným dodávateľom prípravkov pre alergénovú imunoterapiu v Slovenskej republike. 

STALLERGENES GREER, vďaka priamemu zastúpenie v 21 krajinách a rozsiahlej sieti distribútorov a partnerov, ponúka svoje riešenia v boji proti alergiám v 75 krajinách. Spoločnosť počas troch rokov zdvojnásobila počet svojich dcérskych spoločností, čo jej umožňuje dodávať svoje produkty do krajín, kde je vysoký, ale ešte nenaplnený dopyt.

Zistite viac o spoločnosti Stallergenes Greer: www.stallergenesgreer.com

 

Mapa ukazuje polohu centrály (červená), pobočiek (modrá), distributérov a partnerov (čierna)

 

Stiahnuť zoznam pobočiek (PDF)